Sodybos nuoma

Jūsų patogumui pirmajame aukšte įrengta erdvi, šviesi, naujai restauruota pobūvių salė, kurioje telpa iki 50 žmonių. Stalai čia gali būti išdėstyti pagal individualius poreikius, kadangi turime tiek apvalius, tiek stačiakampio formos stalus. Taip pat galime pasiūlyti platų staltiesių bei servetėlių pasirinkimą ir visą Jūsų šventei reikalinga inventorių. Šalia pobūvio salės turėsite papildomą didelę erdvę vaikams –kurioje mažieji tikrai ras veiklos visam vakarui. Erdvė pritaikyta nuo mažiausio iki didžiausio.

Vaikų žaidimų erdvės nuoma

Mažieji – didžiausias mūsų įkvėpimas, tad ypač stengiamės, kad mūsų sodyboje jiems būtų gera, smagu ir svarbiausia saugu!

Būtent todėl vaikų pramogoms pasirinkome medinius žaislus. Įrengėme karstynes, net dvi čiuožyklas, beždžionių tiltą, jaukų namelį su virtuvėle bei stilingą vaikišką sofą. Kad mažieji galėtų žaisti ne tik viduje, bet ir siausti gryname ore, jų saugumui aptvėrėme tvenkinį.

Vaikų erdvę gimtadieniams galite išsinuomoti 2, 3 ar net 4 valandoms. Stengiamės, kad šeimos poilsis būtų ne tik įsimintinas, bet ir naudingas.

Nakvynė

Tvarkinguose kambariuose, galime pasiūlyti miegamųjų vietų su patalyne iki 30 žmonių. Visada garantuojame švarą, jaukumą ir privatumą Jūsų šventei!

Maitinimas

Virtuvėje yra visa reikiama buitinė technika, turime visą reikalingą inventorių Jūsų šventiniam stalui: įrankiai, taurės, indai, vazos ir kita. Siūlome ir maitinimo paslaugas. Profesionalūs virėjai pasirūpins šventinio stalo patiekalais, o kvalifikuotas personalas maloniai aptarnaus.  Jūsų šventinį stalą papuošime ir paserviruosime pagal Jūsų išskirtinius poreikius

Kitos paslaugos

Pirtis su pavėsine ant tvenkinio kranto šalia pagrindinio sodybos pastato. Joje telpa apie 15 žmonių. Jaukioje aplinkoje galėsite pasimėgauti pirtimi, karštu kubilu, tvenkiniu, židinio liepsna, šašlykinė. Šiltuoju metų laiku siūlome pažaisti tinklinį.