Salės nuoma

Jūsų patogumui yra įrengta erdvi pobūvių salė, kurioje telpa iki 80 žmonių. Sodyboje niekada nebuvo ir nebus dviejų švenčiančių kompanijų, todėl niekas netrukdys Jūsų šventės ir poilsio privatumo. Čia Jūsų šventinės nuotaikos nedrums aplinkiniai ir leis pasislėpti nuo kasdienybės – sodybos teritorija yra uždara.

Upload Image...

Nakvynė

Gražiai sutvarkytuose kambariuose, galime pasiūlyti miegamųjų vietų su patalyne. Sodyboje įrengti dušai, tualetai bei kiti puikiai nakvynei reikalingi dalykai. Visada garantuojame švarą, jaukumą ir privatumą jūsų šventei!

Maitinimas

Jums pageidaujant, galime paruošti maistą bei užkandžius. Taip pat ruošiame maistą išsinešimui. Jūs galite užsisakyti kėdžių sijonus, vardo korteles, salės papuošimus, puokštes, pakvietimus.

Upload Image...

Kitos paslaugos

Šalia esančiame pramogų pastate galėsite mėgautis erdvia pirtimi, karštu kubilu, baseinu bei didžiuliu tvenkiniu. Šiltuoju metų laiku siūlome užsiimti aktyviu poiilsiu: pažaisti tinklinį.

Plačiau apie pirtį

Tai pirtis su pavėsine ant tvenkinio kranto šalia pagrindinio sodybos pastato. Joje telpa apie 15 žmonių. Jaukioje aplinkoje galėsite pasimėgauti pirtimi ar karštu kubilu, pasimėgauti šaltu alumi, užkandžiais ir jaukia židinio liepsna.